Ziua Porților Deschise 2024

Dragi părinți și copii,

Suntem încântați să vă invităm la Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială Giarmata și Școala Primară Cerneteaz!
Este o oportunitate unică pentru voi să explorați mediul școlar și să descoperiți tot ceea ce avem de oferit.

Vă așteptăm cu brațele deschise în data de 12 aprilie 2024, începând cu ora 10:00, pentru a vă bucura de o serie de activități captivante și pentru a afla mai multe despre programele noastre educaționale, facilitățile școlii și personalul nostru dedicat.

Veți avea șansa să interacționați cu cadrele didactice, să explorați clasele și să vă informați în detaliu despre procesul de înscriere și programele educaționale.

Este o ocazie minunată pentru copii să simtă atmosfera prietenoasă și inspiratoare a școlii noastre și să facă primii pași spre o educație de calitate.

Suntem nerăbdători să vă întâmpinăm și să vă arătăm de ce suntem mândri de comunitatea noastră școlară!